Szkolenie ESD – dla kogo?

Szkolenia i kursy są nieodłączną częścią życia zawodowego niemal każdego z nas. Organizowane przez zakład pracy szkolenia są najlepszym sposobem na odświeżenie wiedzy oraz poznanie nowinek z branży. Dzisiaj weźmiemy pod lupę szkolenie ESD. Komu jest ono dedykowane? Sprawdź!

Szkolenie ESD dla koordynatorów

Zaawansowane szkolenie ESD dedykowane jest przede wszystkim osobom zajmującym się zabezpieczeniem stref EPA – koordynatorom, jakościowcom, kadrze zarządzającej i technologom. Na tego typu szkoleniach kładzie się nacisk na prawidłową interpretację obowiązujących norm, analizowanie parametrów i poznanie zasad pracy nowoczesnej aparatury pomiarowej. Głównym celem tego typu szkoleń jest poszerzenie wiedzy na temat przeciwdziałania skutkom wyładowań, a tym samym usprawnienie procesu produkcji i efektywności zakładu.

Szkolenie dla pracowników

Szkolenia ESD prowadzone z myślą o pracownikach mają na celu przybliżenie personelowi produkcyjnemu niebezpieczeństw wynikających z nieprawidłowej obsługi komponentów podatnych na uszkodzenia w wyniku wyładowań. Na szkoleniach podkreśla się rolę uziemienia osobistego, przedstawia zasady bezpiecznej pracy oraz omawia najczęściej popełniane na różnych stanowiskach błędy.

Zdobądź nowe kwalifikacje

Nie masz wykształcenia elektronicznego, a chcesz podjąć pracę związaną z produkcją lub serwisem tego typu sprzętu? Szkolenie ESD otworzy przed Tobą zamknięte dotąd drzwi. Poszerzenie swojej wiedzy to najlepszy sposób na rozwój zawodowy!